kresba tuší, tužka, karton
15 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
13 x 12 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
18 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, písky, překližka
61 x 41 cm
Signatura: UD R. Krivoš 90
kresba tuší, tužka, běloba, karton
13,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
12 x 23 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
olej, koláž, deska
100 x 74 cm
kresba tuší, pastel
16 x 23 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
12 x 22 cm
Signatura: PD LS 94
kombinovaná technika, reliéf na dřevěné desce
75 x 75 cm
Signatura: na rubu Jan Kotík 1975
akryl, karton
48 x 40 cm
Signatura: na rubu Mirvald
kresba fixem
11,5 x 20,5 cm
Signatura: na rubu P. Šuta
20 x 16 cm
Signatura: PD LS 94
kolážovaný objekt
v. 20 cm
Signatura: uvnitř na víčku Jiří Kolář 64, zespodu J Kolář 64
14,5 x 23,5 cm
Signatura: PD S
16,5 x 22 cm
Signatura: na rubu Pospíchal
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: PD La Serna XXXV
15,5 x 20 cm
Signatura: PU Martenek
15,5 x 27 cm
Signatura: PD S
23 x 13 cm
Signatura: PD PŠ 92
80. léta 20. stol.
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
36 x 36 x 9 cm
Signatura: PD M. Dobeš
13 x 19,5 cm
Signatura: PD monogram PŠ
20 x 18 cm
Signatura: PD Bape
optický reliéf
39 x 39 x 4,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971