koláž, plátno
69 x 93 cm
Signatura: na rubu K. Veleba 65
2000
olej, plátno
80 x 101 cm
Signatura: na rubu Kokolia 2000
2004
9,5 x 18,5 cm
Signatura: PN A Born, LD A Born v tisku
1902
barevná litografie
20 x 27 cm
Signatura: neznačeno
10,5 x 16 cm
Signatura: PD A Moravec
bronzová plastika
v. 19,5 cm
Signatura: PD na krku Gutfreund
18,5 x 17,5 cm
Signatura: PD K Svolinský
2005, 1952
2 x barevná litografie
8 x 13,5 / 19 x 25 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 05, LD C. Bouda
olej, sololit
41 x 41 cm
Signatura: na rubu F. Gross
60. léta 20. stol.
3 x litografie
17 x 9 / 17 x 11 / 17,5 x 5 cm
Signatura: 3 x D Zívr
litografie 37/80
26,5 x 14 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 85
1917, 1936
dřevoryt č. 55, barevný dřevoryt
14,5 x 17 / 22 x 17 cm
Signatura: 2 x PD Vik, 2 x LD vik v tisku
21,5 x 11 cm
Signatura: UD L Jandová
40. léta 20. stol.
17,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Rabas
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
kresba tuší, tužka, karton
9 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
16,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
9,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
18 x 11 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
10 x 18 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, běloba, karton
10 x 15 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
17 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
12,5 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, papír
16 x 13 cm
Signatura: neznačeno