dobový hlubotisk
28 x 20 cm
Signatura: LD Reznicek v tisku
dobový hlubotisk
30 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno
1952
monotyp, ruční papír
12 x 16 cm
Signatura: PD A. Macková, 20.3.52, LD monogram 52 v tisku
2006
reliéfní tisk 5/12
33,5 x 34 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
kombinovaná grafická technika 53/200
32 x 24,5 cm
Signatura: UD Anderle
lept, autorský tisk
36 x 24,5 cm
Signatura: PD Sozanský 88
kombinovaná grafická technika 87/155
29,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Kokolia 89
serigrafie 1/80
28,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný 70
35,5 x 26 cm
Signatura: UD Pavel Hayek 1999
dekalk
32 x 27,5 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1990, Škarohlíd 1990 na paspartě
barevná litografie I/X
49 x 33,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1995
36 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1992
31,5 x 26 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1993
35 x 24 cm (výřez)
Signatura: UD Jan Bauch 1990
barevná litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 81
25 x hlubotisk
23 x 17 cm
Signatura: neznačeno
lept 79/100
35,5 x 25 cm
Signatura: PD Sozanský 88
barevná litografie 37/60
24 x 19 cm
Signatura: UD Roučka
barevná litografie 37/60
42 x 29,5 cm
Signatura: PD V Bláha 80
28,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Matal 88
barevná litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Novák 82
2009
olej, lepenka
38 x 30 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 2009
barevná litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: LD V. Novák 82
barevná litografie, malba 42/150, papír na kartonu
70,5 x 101 cm
Signatura: PD Hermann Nitsch