lept 57/60
21 x 14,5 cm
Signatura: PD B Votavová 95
lept 2/6 A
16,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81
22,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
olej, plátno
39 x 56 cm
Signatura: LD B. Jelínková 47
lept 13/100
19,5 x 15 cm
Signatura: PD Istler 93
grafický list
20 x 14,5 cm
Signatura: PD JH Kocman 3.70
olej, lepenka
50 x 80 cm
Signatura: PD Lukášek
lept 51/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD M. Králová
lept 51/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD M. Králová
lept 23/30
18,5 x 13 cm
Signatura: PD JSouček 86
32 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler
suchá jehla 31/60
12 x 19,5 cm
Signatura: PD V Komárek
dřevoryt 69/90
23,5 x 18 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
litografie 93/200
37,5 x 27,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, PU monogram ŠM 56 v tisku
2 x barevná serigrafie (3/170), 3 x barevná litografie
7 x 10 / 12 x 11,5 cm
Signatura: 5 x D J Kaiser
neotypie
30 x 23 cm
Signatura: PN v tisku M Švabinský 1902
2 x linoryt (136/200, 33/70), 2 x dřevoryt
7 x 7 / 18 x 8 cm
Signatura: 4 x D K. Šafář
1981, 1979, 1980
5 x dřevoryt (23/100, 36/200, 62/200, 23/100, 190/200)
8 x 7,5 / 10 x 8 cm
Signatura: 5 x PD Olga Čechová (81, 79, 80)
2 x grafický list
23,5 x 26,5 / 23,5 x 26,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
originální fotografie
29,5 x 40 cm
Signatura: PD Karel Srp 72
akvarel, pastel
22,5 x 28,5 cm
Signatura: PD K. Srp 28. Vídeň
1849
litografie
36 x 36,5 cm (výřez)
barevná litografie 61/100
18 x 29 cm
Signatura: PD Igor Ševčík 1980
2 x dřevoryt, akvarel, autorský tisk
31,5 x 25,5 / 31,5 x 25,5 cm
Signatura: 2 x PD Arno Nauman