kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cm
Signatura: LD R. Kremlička
barevná litografie
22 x 15 cm
Signatura: UD Em. Ranný
tříbarevná suchá jehla 397/500
29,6 x 39,2 cm
Signatura: UD Tichý 43
litografie
26,5 x 20 cm
Signatura: LD M. Švabinský 38 v tisku
kresba tuší, pastel
19 x 8,5 cm
Signatura: PD Valter K
27 x 22,5 cm
Signatura: LD slepotiskové razítko pozůstalosti autorky
3 x litografie
3 ks 22,5 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
20,5 x 10,5 cm
Signatura: UD J. Voves
olej, plátno
50,5 x 40,5 cm
Signatura: LD Michalčík
barevná litografie 2/180
37,5 x 49 cm
Signatura: PD Liesler 95
barevná litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1998
1944, 1947, 1945
3 x litografie
8,5 x 8,5 / 10 x 6,5 cm
Signatura: 1 x PD L Vele 44, 3 x LV v tisku
zlacený reliéfní tisk
18,5 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
kombinovaná technika, pastel
20,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD P. Kotík 63
3 x barevná litografie
3 ks 26 x 19 cm
Signatura: 3 x LD CB v tisku
1990, 1991, 1948
2 x litografie, dřevoryt
19,5 x 14,5 / 12 x 7 cm
Signatura: 3 x D Albich (90, 91, 48)
akvarel, kvaš
53 x 38 cm
Signatura: LN Bělocvětov
barevná litografie
19 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří Bouda 76
barevná litografie 26/60
49 x 64,5 cm
Signatura: PD A Born
1967, 1974
3 x barevná litografie
11,5 x 18,5 / 10 x 19,5 cm
Signatura: 3 x PD F. Bič (67, 74)
10,5 x 16 cm
Signatura: PN A Born, LD A Born, červenec 1982 v tisku
2 x dřevoryt
21,5 x 14,5 / 19 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reliéfní tisk
14 x 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
3 x dřevoryt
12 x 7 / 6 x 5,5 cm
Signatura: 1 x PD Cinybulk, 3 x C v tisku