2011
akvarel
14 x 14 cm
Signatura: UD monogram DL 2011
39 x 28 cm
Signatura: PD K. Válová 80
2011
akvarel
15 x 15 cm
2010
akvarel
22 x 16 cm
Signatura: UD monogram DL 2010
barevná litografie
19 x 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
2011
akvarel
14 x 14 cm
barevný lept 29/50
52,5 x 48,5 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
21 x 19 cm
Signatura: UD monogram J. K.
26,5 x 16 cm
Signatura: LD monogram J. K.
15,5 x 25 cm
Signatura: UD monogram J. K
olej, plátno
40 x 40 cm
Signatura: LD zboku Singer
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1960
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1989 / 1990
olej, koláž, textil, plátno
40 x 140 cm
Signatura: sign. 3 x PD J. Jíra 89, na rubu 1 x J. Jíra 90
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý, na rubu na blindrámu Dlouhý 1957
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, barvené plátno na lepe
28 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 61
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, sololit
48 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 65
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
koláž, plíšky
24,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1969, na rubu B. Kolářová
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1959 - 1978
koláž, deska, zavěšené koláže na kartonu
53,5 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 78, koláže na kartonu různě
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1952 - 1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 52 - 53
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
bronzová plastika
v. 42 cm
Signatura: sign. zezadu monogram K
kombinovaná technika, asambláž, plastika, lana, des
125 x 82 x 14 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak 67, na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, olej, tuš, plátno
80 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Serpan 10.12.72
olej, sololit
38,5 x 46 cm
Signatura: sign. LD monogram JK 55
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olověná plastika
63 x 22 x 5 cm
Signatura: sign. zezadu Zoubek 66
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |