lept 3/10
8 x 8,5 cm
Signatura: PD Ján Kudlička 69
26,5 x 17 cm
Signatura: PD J. K. 86
11 x 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 38
strukturální grafika, materiálový tisk, autorský tisk
15 x 29,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 62
19,5 x 16 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 62
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
lept 4/15
16,5 x 30 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 65
lept 1/50
23 x 24 cm
Signatura: PD Václav Houf 70
2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: LD Kaván
2006
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: PD R. Fila 06
2006
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: LD R. Fila 06
litina, gumová zátka
v. 75 cm
kresba tuší, kvaš
41,5 x 29 cm
Signatura: UD Zábranský 1966, na rubu Vlasta Zábranský, 1966
akvarel, tužka
35 x 33,5 cm
Signatura: LD R. Marko
tisk
40,5 x 28,5 cm
Signatura: UD Jankovič 73 v tisku
barevná serigrafie 13/50
26 x 39 cm
Signatura: PD Zippe 01
serigrafie 27/75
29 x 40 cm
Signatura: LD Jankovič 77
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
serigrafie 10/60
34 x 27 cm
Signatura: UD Jankovič 77
olej, plátno
54 x 73,5 cm
Signatura: PD F. Malý 55
tempera, tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: UD Rudolf Fila 87
26,5 x 34 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 1985