olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
8,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Rytíř
14 x 10,5 cm
Signatura: PU č. 152 1930 St. K. v tisku
barevná litografie, záložka - strojní výšivka
29 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
70 x 70 cm
Signatura: LD M. Šimorda 96, na rubu na blindrámu M. Šimorda 1996
9,5 x 14 cm
Signatura: PD V. Čížek 1946
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Hlavatý, LD monogram H v tisku
barevná litografie 98/200
44 x 53 cm
Signatura: PD V. Sychra 1961
litografie
9 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
16,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
akryl, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
11 x 15 cm
Signatura: naznačeno
8 x 11 cm
Signatura: LD monogram JB v tisku
kombinovaná technika, tempera, tužka, tisk
53 x 29,5 cm
Signatura: UD Jankovič 72
11 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
14,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
reliéf, cín, olovo
23,5 x 25 cm
Signatura: na rubu Eva Kmenotvá
barevný linoryt
12,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
2 x kresba tužkou, kresba tuší
10 x 6,5 / 7,5 x 7,5 / 7 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno
20 x 23 cm
Signatura: neznačeno
2 x olověný reliéf
26 x 15 / 25,5 x 15 cm
Signatura: 2 x na rubu O. Zoubek
tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: PD K 55 v tisku
tisk
30 x 21 cm
Signatura: UN Boštík