olej, plátno
29 x 31 cm
Signatura: sign. LD Smetana, na rubu Jan Smetana 1979, na blindrámu J. Smetana
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, asambláž, dřevo
69,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu V Hejna 67
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, plátno
70 x 77 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, malířská lepenka
28,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PN Istler 67
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akryl, pastel, karton
58,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, pastel, karton
64 x 46 cm
Signatura: sign. PD Istler, na rubu Istler
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
45, x 31 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
45,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Istler
55 x 71 cm
Signatura: sign. LD Istler
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD Istler 58
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1980 - 1981
koláž, karton
64 x 48 cm
Signatura: sign. UD K. Vysušil 80.-81.
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, koláž, karton
26 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD K. Vysušil 79, LD V., PD 79.
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
1968 - 1979
kombinovaná technika, koláž, tempera, tuš, karton
34,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD K. Vysušil 68-79
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
matrice, kombinovaná technika
35 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Boudník 1968
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
strukturální grafika, materiálový tisk
30,5 x 21 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 1962 - 9.
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
15 x 15 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 1958.
17 x 25 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1960-1965
strukturální grafika
18,5 x 37 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1960 – XI – 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tuš, akvarel, karton
22,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD X 60 Puchanrová
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, desky
120 x 57 cm
Signatura: sign. PD Málek - 1967
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
asambláž, kovové patentky, karton
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1968
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
cínová plastika
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu monogram EK
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná litografie 4/20
34 x 22 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
suchá jehla 4/6
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65