ocelorytina
8 x 6 cm
Signatura: UD J. Herčík, J. Herčík v tisku
olej, lepenka
27,5 x 41,5 cm
Signatura: PD Lukášek
kresba tuší, akvarel
6 x 4,5 cm
Signatura: PD nečitelná 79
ocelorytina
8 x 6 cm
olej, lepenka
21 x 34,5 cm (výřez)
Signatura: LD A. Moravec 69
12 x 8,5 cm
Signatura: PD nečitelná 79
24,5 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AP
suchá jehla, autorský tisk 1/3
8 x 4 cm
Signatura: PD R. Pav. 2001
rytina 178/200
8 x 5 cm
Signatura: UD J. Švengsbír
rytina 105/200
10 x 6 cm
Signatura: PD J Schmidt
olej, plátno
50,5 x 60,5 cm
Signatura: neznačeno
rytina 25/150
14 x 9 cm
Signatura: UD Karel Zeman
olej, plátno
89 x 67 cm
Signatura: LD JVohrabal 61
12 x 10 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
akvarel, pastel, karton
37 x 24,5 cm
Signatura: PD monogram J. B.
lept 36/150
13,5 x 10 cm
Signatura: D H. Tomášková-Willmannová 94, PD monogram HTW v tisku
lept 66/100
14,5 x 10 cm
Signatura: PD Vl. Drápal 72
akvarel
29,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: PD Bochořáková
lept 66/100
15,5 x 11 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 94
dřevoryt 32/140
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Mrtina Pytlová 94
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21,5 cm (výžez)
Signatura: PD A Moravec 53
serigrafie 133/200
25,5 x 19 cm
Signatura: PD P. Rudolf
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: LD V. Fiala, PD monogram VF v tisku
barevná litografie
20,5 x 14 cm