2002
barevná litografie 34/100
17 x 16 cm
Signatura: PD Josef Paleček 02
kresba fixem, pastel
13 x 23 cm
Signatura: PD St. Holý
suchá jehla, autorský tisk 13/20
32,5 x 65 cm
Signatura: UD Anderle
barevný lept, pastel 1/1
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD N Synecká
1899
barevná litografie, papír na lepence
101 x 36 cm
Signatura: PD Mucha 99 v tisku
barevná litografie 66/80
25 x 18 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
2000
suchá jehla 19/30
17 x 11 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2000
12 x 9,5 cm
Signatura: PD Lad. Čepelák
1899
101 x 35,5 cm
barevný dřevoryt 23/30
21 x 10 cm
Signatura: LN F. Hodonský
1899
101,5 x 35,5 cm
barevná litografie 14/30
14,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Eva Natur-Šalamounová, PD 1988
1899
101 x 36 cm
barevná litografie 31/120
14 x 9 cm
Signatura: LD Vlad Suchánek
litografie, oboustranný tisk
36,5 x 20 cm
Signatura: LD Tichý 46
olej, lepenka
45 x 62 cm
Signatura: LD JVeris Paris
litografie 151/300
39 x 46,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
17,5 x 15 cm
Signatura: LD Tichý 46
13 x 9 cm
Signatura: LD Tichý 47
kresba tuší, karton
27 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Foltýn 1934
15 x 17 cm
Signatura: PD Trnka
4 x akvarelem kolorovaná ilustrace 38/80, 1 x akvarelem kolorovaná ilustrace
21,5 x 12 cm
Signatura: 5 x monogram T v tisku
akvarel
18 x 23 cm
Signatura: LN J. Váchal
typogramy, výřezy, 13 listů 107/150 (300)
29,5 x 20,5 cm
Signatura: Jiří Kolář na frontispisu