1889
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
153 x 106 cm
Signatura: PD Mucha 89 Paris
2003
29 x 42 cm
Signatura: na rubu D. Chládek 22. 4. 03
2003
kresba tuší, ruční papír
29 x 42 cm
Signatura: UD D. Chládek 21. 7. 2003
olej, deska
51 x 41 cm
Signatura: PN monogram V. U.
75 x 32,5 cm
Signatura: PD Eva Kubínová 71
originální fotografie
29,5 x 24 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek
akvarel
47 x 34 cm
Signatura: PD nečitelná 1935
1975 - 1980
originální fotografie
24 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie, kolorovaná
24 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek, LD M september 1985
26 x 53 cm
Signatura: PD nečitelná
originální fotografie
29,5 x 24 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie
30,5 x 39 cm
Signatura: PD Jan Saudek
akvarel
65 x 50 cm
Signatura: PD ABeran 41
tempera
39 x 55 cm (výřez)
Signatura: PD Janča
originální fotografie
19,5 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie
23,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Saudek
barevný dřevoryt 1/5
38 x 20 cm
Signatura: PD Eva Kubínová 1970
akvarel
32 x 52 cm (výřez)
Signatura: PD Oskar Schmidt Brno 1946
57 x 38 cm
Signatura: PD Bouše 79
koláž, papír
15 x 25 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 69
dřevoryt, akvarel
29,5 x 34 cm
Signatura: PD Jar. Pavliš. 32
koláž, papír
15 x 25 cm
34 x 40,5 cm
Signatura: PD J. Jura