lité laky, deska
197,5 x 147 cm
Signatura: PD Vožniak, PU Jaroslav Vožniak, na rubu Jaoroslav Vožniak 1992
akvatinta
32 x 17 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 62
akryl, plátno / akryl, překližka
120 x 140 cm
strukturální grafika 6/15
17,5 x 23 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 64
kombinovaná technika, akryl, papír
49 x 33,5 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1992
bronzový oboustranný reliéf, kovový podstavec
45 x 44 cm, 99,5 cm podstavec
Signatura: ze strany Eva Kmentová
akvarel, otisk
42 x 29 cm
Signatura: PD monogram A. K. 66
kombinovaná grafická technika
13 x 19,5 cm
Signatura: PD Fila 64
olej, deska
47,5 x 29,5 cm
Signatura: LD Matal 71, na rubu 1971 Matal
2012
24 x 24 cm
Signatura: UD Marian Meško, na rubu Marian Meško
kresba tužkou, kuličkovým perem
37 x 48,5 cm
Signatura: PD Jankovič 73
akryl, plátno
136 x 100 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1972
barevná serigrafie 9/10
38,5 x 30 cm
Signatura: PD Jankovič 68
barevná serigrafie 14/15
50 x 47 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek, PD 1981
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: PD Coubine
strukturální grafika
40 x 28 cm
Signatura: PD J. Hovadík 67
lept 2/20
39 x 49,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 1966
1902
olej, plátno
37,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Kupka, na rubu 2 x autorské razítko
barevná serigrafie 64/100
45,5 x 45,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 89
barevná serigrafie 94/100
45,5 x 45,5 cm
Signatura: PD Urbásek 89
olej, plátno
78 x 101,5 cm
Signatura: PD Jan Malý 1932.
63 x 44 cm
Signatura: LD 7. 10. 78 Bouše
olej, dřevěná deska
41 x 32,5 cm
Signatura: PD nečitelná (pod rámem)
grafický list
24 x 17,5 cm
Signatura: LD M. Kunc, PD 1996