15 x 10 cm
Signatura: PD monogram Z
barevný pastel
38 x 48 cm
Signatura: PD Vilém Kraus
akvarel, pastel
23,5 x 15 cm
Signatura: PD V. R. 89, na rubu Vilém Reichmann 1989
frotáž, grafit, papír
62,5 x 45 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 88
32 x 21 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD 1927
kresba tuší, pastel
21,5 x 32,5 cm
Signatura: PD monogram VR, na rubu 1991 Vilém Reichmann
lept 12/35
36 x 24,5 cm
Signatura: PD D. Puchnarová 81
23 x 15 cm
Signatura: PD Souček, LD autorské zazítko
tisk, papír na papíru
20 x 7,5 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1978
akvarel
20,5 x 28,5 cm
Signatura: PD J.(?) Procházka 20/7 1925
suchá jehla 1/30
10 x 5 cm
Signatura: PD V. Zykmund
dřevoryt, ruční papír
25 x 22,5 cm
Signatura: PD H. Bochořáková-Dittrichová, LD monogram Bo v tisku
barevný lept č. 32
17,5 x 20 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, PN monogram TFŠ v tisku
monotyp
24,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Kratina 64
10,5 x 16 cm
Signatura: PD J. Valeš (?)
monotyp
30 x 21 cm
Signatura: PD Kratina 65
kresba fixem
37,5 x 37,5 cm
Signatura: na rubu Vladana Hejnová
29 x 21,5 cm
Signatura: LD monogram Z.
akvarel
16 x 18 cm (výřez)
Signatura: LD R. Hliněnský
rytina
17 x 11,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 69
olej, karton
25 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD monogram J. B.
rytina
17 x 11,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 69
litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: PD MŠvabinský
24 x 17 cm
Signatura: PD V. Zykmund