kombinovaná technika, skládaný papír, grafit
30 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu D. Chatrný 80
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
30 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu D. Chatrný 81
1973 - 1976
kvaš, tužka, pastel, pauzovací papír
69 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD J. V. 73-6
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
204 x 299 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 10. 10. 93
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
mosazná plastika, dřevo 3/25
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu na podstavci na štítku K. Malich
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
běloba, barevné křídy, tužka, karton
74 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1983. IV
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, hlubotisk, monotyp,
76 x 58 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, monotyp ??/20
30 x 38 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 73
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, tužka, papír
72 x 50 cm
Signatura: sign. UD Hilmar Jiří 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
serigrafie 75/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71
2010
kombinovaná technika, akryl, voskový pastel, vrypy
29 x 20 cm
Signatura: sign. LN Josef Bolf 2010
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
slepotisková matrice
36,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kovová matrice
36 x 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tisk, plastová fólie
120 x 50 cm
Signatura: sign. LU Mlynárčik, LD 1994
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
konceptuální topografie, 18 ks kovové matrice
50,5 x 21 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Sikora
kombinovaná technika, tempera, koláž
63 x 49 cm
Signatura: sign. PD monogram AD 92
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevná serigrafie, ofset 13/40
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Sikora 1985
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akvarel, pastel, ruční papír
56 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Fila 96
olej, plátno
95 x 70 cm
Signatura: sign. PN R. Fila 84
kombinovaná technika, olej, tempera, karton
60 x 42 cm
Signatura: sign. UD Jankovič 73
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, tuš, karton
62 x 53 cm
60. léta 20. s
kovová plastika, kolorováno
v. 29 cm
Signatura: sign. na podstavci J. Meliš
lept 71/100
12 x 8 cm
Signatura: PD Rytíř, LD monogram V. R. v tisku
barevný lept 71/100
9 x 11,5 cm
Signatura: PD Rytíř