4 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
39,5 x 49,5 cm (výřez)
Signatura: PD Emil Weirauch 30/8 1967
barevná litografie
8 x 5 cm
Signatura: D K. Lhoták 83
tempera, lepenka, vrypy, deska
15 x 44,5 cm
Signatura: UD Hliněnský, PD R. Hliněnský 77
6 x 8 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
40 x 30 cm
Signatura: PD Zábranský
40,5 x 30,5 cm
Signatura: UD Zábranský
14,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
lept 115/150
10 x 7 cm
Signatura: PD J. Pileček 90
40 x 30 cm
Signatura: UD Zábranský
lept, autorský tisk
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 95
13,5 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Pileček
olej, plátno
51 x 32 cm
Signatura: LD M. Netík 72
barevná litografie 5/100
14,5 x 12 cm
Signatura: PD Milan Entler
13,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
19. stol.
olej, plech
11 x 15 cm
Signatura: neznačeno
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
1959 - 1961
barevný pastel
32,5 x 51,5 cm (výřez)
Signatura: LD Bohuš 29.7. 61. (u dedikace)
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
21 x 30,5 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reiéfní tisk, autorský tisk
38,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek