barevná litografie
29 x 21,5 cm
Signatura: PD Truppe, Truppe -1928- v tisku
grafický list č. 523
41,5 x 80,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
50 x 35 cm
Signatura: PD monogram D. T.
barevná serigrafie 64/100
42 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří David 90
akvarel
39,5 x 28,5 cm
Signatura: LD 1971/II. Kafka Jar
lept, autorský tisk
24,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík
barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: UD Valter K.
1995, 1982, 1991
3 x linoryt
19,5 x 13 / 11,5 x 9,5 cm
Signatura: 3 x A. Antonová (95, 82, 91)
1945, 1961, 1956
3 x dřevoryt
15,5 x 10,5 / 12 x 9 cm
Signatura: 3 x B v tisku
1975, 1979, 1990
4 x linoryt
5,5 x 13 / 7,5 x 18 cm
Signatura: 4 x PD Bělohlávek (75,90, 79, 75)
2 x dřevoryt
20 x 15,5 / 18,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie
3 ks 26 x 19 cm
Signatura: 3 x LD monogram CB v tisku
5 x barevná serigrafie
15,5 x 8,5 / 11,5 x 15 cm
Signatura: 5 x PD Jana, 5 x na rubu Jana Budíková
1930, 1935, 1931
4 x dřevoryt
12,5 x 8,5 / 12 x 9 cm
Signatura: 4 x monogram AB v tisku
2 x linoryt
12,5 x 10 / 13 x 10 cm
Signatura: neznačeno
1984, 1982
2 x zinkografie
14 x 15 / 14 x 16 cm
Signatura: PD Duda v tisku, UD Duda
3 x barevná litografie
8,5 x 13 / 9,5 x 7,5 cm
Signatura: 3 x PD Milena Dvořáková
4 x barevná litografie (25/40, 33/40, 14/40, 24/40)
5,5 x 6 / 6 x 6 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler
barevná litografie
20 x 14 / 19,5 x 12 cm
Signatura: 3 x D monogram VF v tisku
2 x lept
5,5 x 8 / 7,5 x 6 cm
Signatura: 2 x PD V Hejna
3 x grafický list
16,5 x 14,5 / 19 x 13,5 cm
Signatura: 1 x PD Josef Hodek
2016
barevná litografie, autorský tisk
21 x 15,5 cm
Signatura: PD monogram F. H. 2016
1982, 1963, 1990
3 x linoryt
17 x 10 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD Houra 82, M. Houra 63, Houra 90
2 x barevný dřevoryt
2 ks 8 x 6 cm
Signatura: 1 x D D. Chatrný 63