29 x 20 cm
Signatura: na rubu Jiří Hadlač
34,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 70
dřevoryt 49/94
15 x 10 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
kresba tuší, lavírovaná tuš
18 x 24 cm
Signatura: PD Fr. Srp
akvarel, pastel, karton
40 x 56 cm
Signatura: LD J. Obrovský
barevný pastel
15,5 x 22,5 cm
Signatura: na rubu červenec 1978 K. Srp
17 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta, akvarel
41,5 x 53 cm (ovál)
Signatura: PD Louis Icart
suchá jehla 15/55
14,5 x 11 cm
Signatura: PD V Komárek
barevný měkký kryt s akvatintou 10/100
26 x 34 cm
Signatura: PD Coubine
dřevoryt, ruční papír
35,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
16 x 34 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvarel
20,5 x 20,5 cm
Signatura: PD O. Matýsek
dřevoryt, ruční papír
15 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, ruční papír
27 x 16 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
33,5 x 45 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
dřevoryt, ruční papír
10 x 15 cm
Signatura: LD monogram PG v tisku
38 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: PD (? Hájek) 28/I 41
dřevoryt, ruřní papír
25,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
lept 31/100
21,5 x 15,5 cm
Signatura: UD B. Waageová 1991
akvarel, ruční papír
20,5 x 30 cm
Signatura: PD Sopko 92
38 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: LD (? Hájek) 28/I 41
barevná litografie
17 x 10,5 cm
Signatura: PD C. Bouda, UD C. Bouda v tisku
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: LD J. Obrovský 920