barevná litografie
22 x 15 cm
Signatura: UD Em. Ranný
barevný lept 39/65
44,5 x 34 cm
Signatura: PD A Brunovský 1979
4,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
1921
7 x dřevoryt, akvarel, č. 33 c
11,5 x 9,5 / 19 x 13 cm
Signatura: 6 x monogram H v tisku
15 x linoryt
5,5 x 6 / 21,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
olej, překližka
35 x 51 cm
Signatura: PD Panuška
1912
10 x barevný dřevoryt
10 ks cca 10,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
31 x 21,5 cm
Signatura: PD Vl. Ringes 53
kombinovaná technika, kovová deska
50 x 70 cm
Signatura: PD P. Spiess 73
olej, lepenka
35 x 49,5 cm
Signatura: PD Ronek
2006
15 x 32 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
barevné křídy
27 x 33 cm
Signatura: LD A. Janeček Pardubský
bronzový reliéf, colorováno
46,5 x 19,5 x 9,5 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
litografie 129/350
12,5 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
25 x 17 cm
Signatura: UD Valter K 78
akvarel, tuš
14,5 x 14,5 cm (výřez)
Signatura: PU monogram T
akvarel
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Nýdl 48
2 x ocelorytina
3 x 4 / 6 x 5,5 cm
Signatura: 2 x UD J. Švengsbír, LU Švengsbír v tisku, UD Š v tisku
barevná litografie
15,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
17 x 23,5 cm
Signatura: PD Ronek
2 x dřevoryt (37/100, 7/100)
7,5 x 11 / 8,5 x 14,5 cm
Signatura: PD J. Tyxa, UD Jaroslav Tyxa, RD 1975
1897
olej, dřevěná deska
23 x 17,5 cm
Signatura: PN G. del Torre / Venecia 1897
2 x barevná litografie
19 x 28 / 20,5 x 28,5 cm
Signatura: PD a PN Troup, 2 x PD Troup v tisku
barevný lept / serigrafie, akvarel
18,5 x 13 / 20,5 x 21 cm
Signatura: 2 x D Eva Vlasáková (99)