2018
barevná litografie 4/100
48 x 63,5 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2018
2017
barevná litografie 12/35
45 x 45 cm
Signatura: PD Vyhnálek 2017
2018
barevná litografie 94/100
46,5 x 40 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2018
2015
barevná litografie
51 x 70 cm
Signatura: PD Otto Placht 2015
2018
barevná litografie 15/109
32,5 x 47,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 2018
2018
barevná litografie 7/109
32,5 x 47,5 cm
2017
barevná litografie 75/101
49 x 65 cm
Signatura: PD R. Franta 2017
2018
barevná litografie 31/100
56,5 x 73 cm
Signatura: PD Xenia Hoffmeisterová
2011
pastel, tužka
29,5 x 42 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 11. duben
kombinovaná grafická technika 25/31
28 x 23 cm
Signatura: LD V. Janoušková, MD Letokruhy 1964
barevná litografie 31/200
25,5 x 19 cm
Signatura: PD V. Janoušková 97
15 x 10,5 cm
Signatura: UD Istler
barevný lept 49/78
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Istler 96
15,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Istler
16,5 x 13 cm
Signatura: UD Istler 96
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Istler 98
lept, 1. stav
13,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Istler 94
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Istler 95
kresba tužkou, papír prošitý strojem
25 x 21,5 cm
Signatura: UD Hampl 81
18 x 12,5 cm
Signatura: F. Muzika
1959/1999
10,5 x 15 cm
Signatura: PD monogram K 59/99
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak
litografie 24/100
40,5 x 29 cm
Signatura: UD O. Karlíková 98
olej, sololit
90 x 43,5 cm
Signatura: UD Jan Slavíček 1950, na rubu Jan Slavíček