olej, sololit
24,5 x 30 cm
Signatura: PD monogram V. U., na rubu na rámu V. Urban
barevná litografie
33 x 45 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, Petr Dillinger v tisku
3 x dřevoryt
16,5 x 10 / 28 x 11 /16 x 28 cm
Signatura: neznačeno
2008
olej, malířská lepenka
43 x 30 cm
Signatura: LN monogram V. U., PD 2008
14 x barevný ofset
20 x 23,5 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 14 x v tisku
5 x lept, 1 x mědirytina 5/30
31 x 24,5 / 32 x 24,5 cm
Signatura: 6 x PD T. F. Šimon, V. Silovský, Ant. Majer, M. Kazdová, V. Fiala, Cyril Bouda
olej, koláž, překližka
32 x 26 cm
Signatura: PD V. Urban /1991/, autorské razítko na rubu
39,5 x 50 cm
Signatura: PD Vik, Vik - 20 v tisku
192?
litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD O. Lasák 2? v tisku
11 x 9 cm
Signatura: PD V. Silovský
olej, malířská lepenka
32 x 24 cm
Signatura: PD monogram V. U.
10,5 x 7,5 cm
Signatura: PD V. Silovský, monogram VS v tisku
9,5 x 6 cm
Signatura: PD V. Silovský
2002
olej, malířská lepenka
32 x 24 cm
Signatura: PD monogram V. U. 2002, na rubu V. Urban 2002
litografie
11 x 6,5 cm
Signatura: LD E. Milén
35,5 x 28 cm
Signatura: PD Vik, LD Vik 43 v tisku
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
2 x tisk
10 x 5 / 7 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 11,5 cm
Signatura: LD monogram VF, V. Fiala v tisku
akvarel
32 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: PD F. Demel
zinkografie, tisk
8 x 6,5 / 3,5 x 11 cm
Signatura: neznačeno
11 x 6,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LD monogram AN v tisku
akvarel
29,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD F. Demel
11,5 x 8,5 cm
Signatura: UD V Silovský, PD monogram VS v tisku