kresba tužkou, ruční papír
41,5 x 58,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný linoryt 1/40
49 x 37,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 71
2006
akvarel, tisk
49 x 42 cm
Signatura: LD R. Fila 06
litografie 19/200
20 x 39 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1966
2002
tisk
20 x 28,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 2002
kresba perem
18 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus
barevná litografie 50/80
26,5 x 30,5 cm
Signatura: UD V Beneš 85
1924
vernis mou č. 59
34 x 35,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, Ud monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
10 x 7 cm
11 x 5 cm
10,5 x 6,5 cm
pastel, sololit
45,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Doležal 99, na rubu na štítku Doležal 99
2009
kresba, papír
29,5 x 21 cm
Signatura: na rubu Inge Kosková 15/2/09
2007
pastel, ruční papír
30 x 21 cm
Signatura: PD Inge Kosková 3/10/2007
olej, lepenka
35,5 x 51 cm
Signatura: PD Jos. Fiala
25 x 21 cm
Signatura: UD slepotiskové razítko s monogramem MR, na rubu 8. 12. 70
18,5 x 23 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 84
barevná litografie 116/200
42 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
18 x 28,5 cm
18 x 25 cm
19,5 x 28 cm
Signatura: PD A. Hála, LD monogram AH v tisku
barevná litografie 21/130
54 x 43 cm
Signatura: PD Liesler 83
17,5 x 29,5 cm
16 x 23,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 85