22,5 x 28,5 cm
Signatura: PD J Hluboš, LD J. Hluboš v tisku
barevná litografie, malba 42/150, papír na kartonu
70,5 x 101 cm
Signatura: LD Hermann Nitsch
fotografie, autorská dobová zvětšenina (vintage print)
39,9 x 29,8 cm
Signatura: na rubu P. Koblic 1930
11,8 x 16,8 / 12,8 x 17,8 cm
Signatura: na rubu strojopisem Foto: A. Hackenschmied
1980-1998
olej, lepenka
28 x 20,5 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998, 1980-98
20 x 15,5 cm
Signatura: UD L Jandová 88
21,1 x 17,3 (23,8 x 18) cm
Signatura: na rubu autorský razítkem
37,3 x 29,3 cm
Signatura: na rubu Jan Lukas
21 x 16 cm
Signatura: UD L Jandová
22,8 x 16,8 cm
Signatura: na rubu Foto J. Lehovec Praha.
21 x 16,5 cm
lept, pastel 1/1
24,5 x 45,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1991
barevná litografie 61/100
29 x 20,5 cm
Signatura: PD Igor Ševčík 1980
barevná litografie 61/100
18 x 29 cm
dřevoryt, ruční tisk
71,5 x 48 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M. Švabinský 1930 v tisku
22 x 16 cm
Signatura: neznačeno
barevný lept 51/100
20 x 14,5 cm
Signatura: PD M. Králová
1918
olej, plátno
65,5 x 60 cm
Signatura: LD Jar. Hněvkovský 1918
barevný lept 51/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD M. Králová
akvarel, tisk
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD R. Fila, na rubu Rudolf Fila 86
barevná serigrafie 20/80
29,5 x 21 cm
Signatura: na rubu Dalibor Chatrný 86
suchá jehla 20/80
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Valter K 86
suchá jehla 31/60
20 x 12 cm
Signatura: PD V Komárek
suchá jehla 15/55
14,5 x 11 cm
Signatura: PD V Komárek