2017
barevná litografie 90/90
60 x 40 cm
Signatura: PD Špaňhel 20017, LD J. Š v tisku, PD 2.17 v tisku
2010
barevná litografie 72/90
49,5 x 71 cm (list)
Signatura: PD Petr Nikl 2010
kombinovaná technika, akryl, perforace, plátno
89 x 115 cm
Signatura: UD L. Jaroš 98, na rubu L. Jaroš 98, na blindrámu autorské razítko
barevná litografie 81/100
50 x 35 cm (list)
Signatura: PD Petr Nikl 2001
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: LD Dobeš
2002
barevná serigrafie 86/100
43,5 x 36 cm
Signatura: UD Jankovič 02
2010
barevná litografie 54/100
64,5 x 50 cm (list)
Signatura: PD Tomáš Císařovský 10
litografie
24,5 x 16 cm
Signatura: PD f. malý 74
2012
barevná serigrafie 48/120
69,5 x 50 cm (list)
Signatura: PD Jan Merta 2012
lept, akvatinta 88/100
49,5 x 40 cm
Signatura: PD Sozanský 95
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: PN Placatka
2004
barevná litografie 75/100
38 x 52,5 cm
Signatura: PD František Matoušek 04
1992 - 1999
serigrafie 52/65
42 x 59 cm
Signatura: PD D. Chatrný 92, 99
barevný pastel, běloba
44 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. Grus
litografie 82/100
45 x 17 cm
Signatura: PD Chlupáč M. 95
reprodukce
43,5 x 52 cm
Signatura: PD M Švabinský, MŠvabinský v tisku, LD 1941 MŠ v tisku
barevná litografie 29/80
32 x 43 cm
Signatura: PD Liesler 92
kombinovaná technika, plechy, olej, tuš, deska
60 x 60 cm
Signatura: PD Jaroslav Kapec 91
litografie 50/90
70,5 x 54,5 cm
Signatura: PD M. Stejskal, Švankmajer J., Eva Švankmajerová
barevný lept 22/60
49,5 x 49 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
barevný lept 2/25
35 x 23,5 cm
Signatura: PD Istler
barevná litografie 91/100
33,5 x 50 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1973
kolorovaná serigrafie 48/85
43 x 31 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
57 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD V. Komárek