9 x 12 cm
Signatura: PD F. Gross, UD Fr. Gross v tisku
olej, plátno
19,5 x 13,5 cm
20 x 10 cm
Signatura: UD Jan Rajlich
barevný linoryt
17,5 x 12 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
olej, lepenka
38,5 x 28 cm
Signatura: LD A. Wierer
12,5 x 5,5 cm
Signatura: UD K. Šafář
barevný lept 28/100
13 x 5,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: UD O. Kulhánek 77
14,5 x 8,5 cm
Signatura: UD O. Kulhánek
8,5 x 6,5 cm
Signatura: UD J. Pileček 96
barevný lept, autorský tisk
10 x 7,5 cm
Signatura: PD J. Pileček
13,5 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Pileček
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, papír na kartonu
11 x 13 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 50/100
7,5 x 13 cm
Signatura: PD Milan Entler
barevná litografie 185/200
17 x 8 cm
Signatura: UD Roučka
ocelorytina 104/200
7,5 x 6 cm
Signatura: UD J. Z. v tisku
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, PN monogram AN v tisku
olejová tempera, lepenka
34,5 x 49 cm
Signatura: LD Kudlák 57
lept, autorský tisk, II. stav 2/3
5 x 5 cm
Signatura: UD Marina Richter
litografie 76/80
17 x 8 cm
Signatura: PD Roučka
litografie 46/200
9 x 6 cm
Signatura: PD Ctirad Stehlík 83
akvarel, tužka, karton
57 x 76 cm
Signatura: LD Karel Toman
lept 37/60
10,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Havlíček 79