29,5 x 23,5 cm
Signatura: PD F Kobliha
barevná litografie, suchá jehla
28 x 36 / 17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Ant Homolka, PD Antonín Homolka
1951
barevný dřevoryt, dřevoryt 24/150
27 x 36 / 22 x 30,5 cm
Signatura: 2 x PD Frant. Hora (1951)
2000
barevná litografie 45/45
30,5 x 21 cm
Signatura: PD M. Kaufman 2000
barevná litografie
20 x 17 cm
Signatura: PD K. Souček 67
1998, 1984
2 x barevný ofset
29 x 21 / 27 x 12,5 cm
Signatura: na rubu Rudolf Sikora, PD R. Sikora 1984
2 x litografie
32 x 21 / 36,5 x 27,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
21 x 28,5 cm
Signatura: PD K. Válová 80
litografie
27 x 48 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
lept 16/100
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Kolíbal 93
barevná litografie, autorský tisk
27 x 20,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
počítačová grafika, barevná serigrafie
21 x 32,5 cm
Signatura: UD Jankovič
serigrafie 8/200
40,5 x 28 cm
Signatura: UD Lacina 98
29,5 x 21 cm
Signatura: PD L Novák
vernis mou 5/135
29,5 x 23,5 cm
Signatura: PD J. Válová 92
kombinovaná technika, akryl, perforace, plátno
89 x 115 cm
Signatura: UD L. Jaroš 98, na rubu L. Jaroš 98, na blindrámu autorské razítko
barevný linoryt
16 x 22 cm
Signatura: PD Jan Sládek
17 x 11,5 cm
Signatura: UD Liesler 72
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD V Komárek
2000
kombinovaná technika, akryl, plátno
40 x 40 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
19,5 x 13 cm
Signatura: PD Karel Demel
tempera, koláž, plátno
87 x 69 cm
Signatura: na rubu K. Veleba 1966
1964 - 1965
koláž, plátno
66,5 x 91 cm
Signatura: na rubu Veleba 1964-65