grafický list
8 x 10,5 cm
Signatura: PD monogram VB 1946
grafický list č. 2., papír na kartonu
22 x 11 cm
Signatura: PD Boudník 26. I 1949
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří John
lept, autorský tisk, II. stav 11/28
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Brázda Jiří 91
lept, autorský tisk, II. stav 9/28
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Brázda Jiří 91
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Brázda Jiří 91
2003
barevný dřevoryt 49/150
28 x 17,5 cm
Signatura: UD Hodný 2003
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
14,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, pastel, fixy
14,5 x 20,5 cm
Signatura: PD K. Srp, na rubu K. Srp
barevný pastel
15,5 x 22,5 cm
Signatura: PD K. Srp 79
barevný linoryt
16,5 x 11 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, K v tisku
linoryt 63/150
6,5 x 15 cm
Signatura: PD K. Šafář
dekalk, papír na kartonu
21 x 13,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1998
suchá jehla 43/100
12 x 9 cm
Signatura: PD F. Burant 1997
strukturální grafika 14/20
15 x 9,5 cm
Signatura: PD Jiří Latini 86
15 x 7,5 cm
Signatura: UD O. Kulhánek
barevná litografie
12,5 x 7,5 cm
Signatura: UD O. Kulhánek 77
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
13 x 8 cm
Signatura: UD Istler 94
13 x 8 cm
Signatura: UD Istler 94