25,5 x 33,5 cm
Signatura: PD V Polívka
olej, malířská lepenka
50 x 59 cm
Signatura: LD J. Písecký
6 x dřevoryt
11 x 15 / 16 x 20,5 cm
Signatura: PD 5 x Jos. Kubíček, 1 x J. Kubíček, různě 5 x monogram K v tisku
olej, lepenka
32 x 49 cm
Signatura: LD Rom. Havelka
barevná litografie
15,5 x 19,5 cm
Signatura: PD O Matoušek
barevná litografie, ruční papír 14/15
41,5 x 28 cm
Signatura: PD Cyril Bouda
1924
olej, plátno
40,5 x 38 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec 1924, na rubu na blindrámu Fr. Myslivec
42 x 26 cm
Signatura: UD Jos. Kubíček
11 x 8,5 cm
Signatura: PD Jos. Kubíček
koláž, tempera, pastel, plátno na lepence
33,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1975
14 x 9 cm
Signatura: PD Jaroslav Procházka
akvarel, tuš
12,5 x 28,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 26. 4. 48
24,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Bochořáková-Dittrichová, Bochořáková-Dittrichová v tisku
10,5 x 10 cm
Signatura: PD A. Macková
20,5 x14 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 1939
litografie
23 x 27 cm
Signatura: PD Zeno Kaprál 1928
barevná litografie, autorský tisk
33 x 52,5 cm
Signatura: PD J. Valečka
olej, plátno
90,5 x 80,5 cm
Signatura: LN autorská značka, na rubu Eichler 86
tisk
27 x 20 cm
Signatura: neznačeno
původní linoryt, ruční papír
17 x 11 cm
Signatura: PD V Špála
barevná litografie 21/500
45 x 15 cm
Signatura: PD J. Kaplický 42
barevná litografie 19/50
43 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
rytina
17 x 9 cm
Signatura: UD J. Švengsbír, PD Švengsbír 1972 v tisku
18,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno