16,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Bape
olej, plátno
56 x 46 cm
Signatura: PN R. Fila 60, na rubu na blindrámu R. Fila 1960
15,5 x 18 cm
Signatura: PD Bape
akvarel, fixky
17,5 x 25 cm
Signatura: PD MIMI
bibliofilie, originální stojan 2 415/10 000
50 x 70 cm
Signatura: na hlavním titulu Helmut Newton
21,5 x 19 cm
Signatura: PD monogram
25 x 16 cm
Signatura: PD monogram
olej, sololit
60 x 60 cm
Signatura: PD F. Gross 62
akvarel, tuš
20 x 11 cm
Signatura: na rubu Zd. Janda
17 x 23,5 cm
Signatura: UD LS 95
1924
barevná litografie
47 x 64 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bílek, LD -F. B. 1924- v tisku
16 x 23 cm
Signatura: neznačeno
17,5 x 14 cm
Signatura: LD Květ. 90
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: LD F. Emler 40
18,5 x 28,5 cm
Signatura: LD ML, na rubu autorské razítko
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
kresba tuší, akvarel
16 x 23 cm
Signatura: PD monogram ML, autorské razítko na rubu
barevný ofset
26 x 31 cm
Signatura: PD Josef Čapek 1934-5 v tisku
15 x 16,5 cm
Signatura: PD Martenek
21 x 19,5 cm
Signatura: LD monogram PŠ
10 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
25 x 35 cm (výřez)
Signatura: PD Josef Čapek 1933-5 v tisku
16 x 11 cm
Signatura: neznačeno
9 x 9 cm
Signatura: neznačeno