barevná serigrafie 10/40
24,5 x 17 cm
Signatura: PD Kratina 70
42 x 30 cm
Signatura: PD V. Rožánek
akvarel, kvaš, karton
56 x 43 cm
Signatura: PD J. Matulka
lept, autorský tisk, II. stav 9/28
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 91
akvarel, ruční papír
21 x 30 cm
Signatura: PD Sopko 88
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
14,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
2000
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD R. Franta, na rubu Roman Franta / 2000
18 x 13 cm
Signatura: neznačeno
31 x 18,5 cm
Signatura: UD 24. II. 1966 - V. Boudník
13,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
6 x 8 cm
Signatura: neznačeno
25 x 21 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 2. VIII. 45
12,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
16 x 12 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie 20/50
45 x 33 cm
Signatura: PD Mirvald, - 1969
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
barevný pastel, tužka
27 x 20 cm
Signatura: PD Anna Haskel, LD 24/11 34
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
grafický list
39 x 28 cm
Signatura: PD K. Válová 80
5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
18,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Istler 93