kombinovaná technika, tempera, pastel, tuš, tužka, karton
58 x 41,5 cm
Signatura: PD Sozanský 85
reliéf, rytina, mosaz
31 x 12,5 cm
Signatura: LD Srník 96
litografie
34 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, lept 26/50
30 x 21 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 69
lept 32/32
14 x 14,5 cm
Signatura: PD Bouše 82
rytina, mosaz
18,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Srník 96
monotyp
7,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Old Hamera 87
monotyp
5 x 8,5 cm
Signatura: PD Old. Hamera 87
litografie 78/100
46 x 35,5 cm
Signatura: PD Kristofori
olej, enkaustika, asambláž, dřevo, plátno
100 x 72 cm
Signatura: LD Havlík 72, na rubu Havlík 72
litografie, slepotisk 10/50 II.
16,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 69
15 x 12 cm
Signatura: LD Konůpek
kolem 1960
kombinovaná technika, tuš, lavírovaná tuš, karton
18 x 23,5 cm
Signatura: na rubu Steklík kolem 1960
2011
barevný linoryt 8/8
67,5 x 42 cm
Signatura: PD Pavel Piekar III. 2011
kolem 1960
kombinovaná technika, tuš, tužka, akrton
18,5 x 21 cm
Signatura: na rubu Steklík
8,5 x 11 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram EF 31. v tisku
41 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD A. F. Stehlik
12,5 x 15 cm
Signatura: PD Emil Filla
18 x 22,5 cm
Signatura: PD Emil Filla, monogram E.F.31. v tisku
41 x 40 cm
Signatura: LD R. Mašata 1991
tisk
7 x 7 cm
Signatura: naznačeno
tisk
10 x 21 cm
Signatura: PD Boštík
olej, tužka, karton
35,5 x 28 cm
Signatura: LD Ivan Kříž, 64, Ivan Kříž 1964 na rubu
1952
akvatinta, akvarel 5/5
22,5 x 28 cm
Signatura: PD Istler 52