akvarel, tuš
27,5 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
koláž, plátno
69 x 93 cm
Signatura: na rubu K. Veleba 65
lept č. 23
32 x 24,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
lept č. 23
32 x 24,5 cm
Signatura: PD M. Kazdová
tempera, koláž, plátno
87 x 69 cm
Signatura: na rubu K. Veleba 1966
lept č. 23
32 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram FK v tisku
lept č. 23
24,5 x 32 cm
Signatura: PD A. Majer, A. M. v tisku
1964 - 1965
koláž, plátno
66,5 x 91 cm
Signatura: na rubu Veleba 1964-65
lept č. 23
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
lept č. 23
24,5 x 32 cm
Signatura: PD Arno Nauman
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1957
lept č. 23
24 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Polášek 41
lept č. 23
32 x 24,5 cm
Signatura: PD Vl. Pukl
49,5 x 60 cm
Signatura: LD BJaroněk
lept č. 23
24 x 32 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFS v tisku
2000
kombinovaná technika, akryl, sololit
55 x 46 cm
Signatura: LD K. Veleba, na rubu 2000
lept č. 23
24,5 x 32 cm
Signatura: PD K. Štěch
lept č. 23
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Vorlíček, LD V. Vorlíček 1941 v tisku
1952
litografie
26,5 x 39,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 52
1924
barevná litografie
47 x 64 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bílek, LD -F. B. 1924- v tisku
lept (vykrývané saze)
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Ille 64
lept 57/100
23 x 15 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý, UN monogram JZ v tisku
proláž
14,5 x 10 cm
1913
4 x 5 cm
Signatura: PD monogram PV. v tisku