barevný ofset
26 x 33,5 cm
Signatura: PD Josef Čapek 1933-5 v tisku
kresba tuší, akvarel
10,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
35 x 43,5 cm
Signatura: PD Otto Molitor
kresba tuší, akvarel
11,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno