10,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Istler
kombinovaná technika, olej, assambláž, deska
80 x 74 cm
Signatura: na rubu Jankovič 92
barevný lept 10/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Istler 96
barevný lept 10/100
12,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Istler 96
olej, plátno na lepence
39,5 x 50 cm
Signatura: LN K. Teissig 79
18,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Istler
2 x dřevoryt
17,5 x 11,5 / 17,5 x 12 cm
Signatura: 2 x PD F. Kobliha, 2 x D monogram F.K v tisku
olej, lepenka
91,5 x 109 cm
Signatura: PD St. Hlavsa 1928
3 x dřevoryt
13,5 x 9,5 / 13,5 x 7,5 cm
Signatura: 3 x PD F. Kobliha, 3 x D monogram F.K v tisku
litografie, kresba tužkou, papír na kartonu
13 x 8,5 / 8 x 10,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1971, na kartonu pod PF: Olga
19,5 x 8,5 cm
Signatura: LD P. Kotas
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Veris
2004
měkký kryt
14 x 9 cm
Signatura: D Adriena Šimotová 2004
litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: UD F. Gross
2004
měkký kryt
14 x 9 cm
14 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
měkký kryt
15,5 x 15,5 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 93
2004
měkký kryt
14 x 9 cm
barevný lept, akvatinta 170/200
14 x 8 cm
Signatura: PD Istler
14 x 8 cm
Signatura: PD Istler
litografie 173/200
13 x 8,5 cm
Signatura: PD A Born
1971, 2005, 2008, 2007
litografie, lept s akvarelem 30/50, 3 x lept (68/100, 17/100)
13 x 8,5 / 3 x 6 cm
Signatura: 5 x D H Storchová (71)