původní litografie
13,5 x 20,5 cm
Signatura: LD O. Lasák 39 v tisku
barevná litografie
29,5 x 25 cm
Signatura: PD Petr Nikl 2001
původní litografie
17,5 x 13 cm
Signatura: LD S. Krátký v tisku
původní barevná litografie
24 x 20 cm
Signatura: neznačeno
původní litografie
23 x 19 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
původní barevná litografie
15 x 17 cm
Signatura: LD J. Prokop v tisku
7,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
11,5 x 16 cm
Signatura: UD Liesler
strukturální grafika
13 x 11,5 cm
Signatura: PD Hořánek
2016
barevný lept 7/70
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Dudek 16
12,5 x 15,5 cm
Signatura: PD A. Macková, LD monogram 47 AM v tisku
19 x 9 cm
Signatura: neznačeno
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
18 x 12 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ v tisku
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
12 x 8 cm
Signatura: PD C. Bouda, monogram CB v tisku
13 x 9,5 cm
Signatura: PD Hlavatý, LD monogram H v tisku
barevná litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: PD monogram M. v tisku
barevná litografie
14 x 9,5 cm
barevná litografie
13,5 x 9,5 cm
kresba tuší, kvaš, koláž
28,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, koláž
28,5 x 28 cm
Signatura: neznačeno