olej, plátno
100,5 x 95,5 cm
Signatura: LD Dana Lichtágová
2004
alchymáž
18 x 12,5 cm
Signatura: PD monogram 04, na rubu 04 Zdeněk Štajnc
2003
kresba tuší, tisk
25,5 x 16 cm
Signatura: UD monogram 03, na rubu 03 Zdeněk Štajnc
17,5 x 12,5 cm
Signatura: UD V Komárek
2003
kresba tuší, tisk
26 x 16 cm
Signatura: UN monogram 03, na rubu 03 Zdeněk Štajnc
autorský ruční papír
23,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný lept 104/200
14,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová
barevná serigrafie
31,5 x 34 cm
Signatura: PU P. Rada
autorský ruční papír
24 x 18 cm
Signatura: neznačeno
autorský ruční papír
24 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
lept 30/80
39,5 x 29,5 cm
Signatura: PD A. Laufrová 84
autorský ruční papír
24 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
frotáž
39 x 27 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová
frotáž
31,5 x 24,5 cm
Signatura: UD Pavlů
lept, autorský tisk
23 x 16 cm
Signatura: PD Janíčková
kresba tužkou, ruční papír
56,5 x 38 cm
Signatura: PD J. Nepasický 84
kresba tužkou, ruční papír
37 x 55,5 cm
Signatura: PD J. Nepasický 84
2008
barevná litografie 10/55
32 x 37,5 cm
Signatura: PD Jiří Bouda 08
koláž, perforace, tisk
35 x 25 cm
Signatura: PD Nebeský
fotografie, papír na kartonu
15,5 x 22,5 cm
Signatura: D na kartonu Kalný / Štuler
akvarel, kvaš, karton
29,5 x 23 cm
Signatura: PD P. Kotík 62
akvarel, tuš
27,5 x 18 cm
Signatura: UD Zd. Mlčoch 76
26 x 35 cm
Signatura: PD Garaj 86
strukturální grafika
35 x 25,5 cm
Signatura: PD Zbyněk Jetleb 1972