lept 1/15
49,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1968 (Jaromíra Balcar)
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
lept 3/10
49,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68
24,5 x 16 cm
Signatura: sign. LD Jiří Balcar 60.
lept, autorský tisk
49 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68 (Jaromíra Balcarová)
tempera, tuš, uhel, papír
81 x 61 cm
Signatura: sign. LD 3. 11. 63 Načeradský
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
muchláž, koláž, kresba tužkou, karton
50,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Věra Janoušková 82
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, tužka, pastel, karton
57,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD Beran 74
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
makrofotografie
39 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann 1982
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
lavírovaná kresba tuší, karton
44,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. UD monogram 28. 11. 66
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
koláž, kresba fixem, karton
37 x 36 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1984
41 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
suchá jehla, ruční papír, autorský tisk
49 x 49 cm
Signatura: sign. PD monogram J. J. 66
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, karton
24,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD monogramem V. J. 79
1952
keramický talíř
průměr 19,5 cm
Signatura: značeno zespodu Edition Picasso, Madoura
propalovaná koláž, barvy, karton
48 x 36 cm (výřez)
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 64
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, lept
34 x 24 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1966
strukturální grafika
25,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965 - 3.
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, sololit
88,5 x 62,5 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, akvarel, uhel, karton
33 x 51,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Istler 53
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
koláž, muchláž, karton
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 75
koláž, proláž, karton
30 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 74, LN monogram JK 74
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
dřevěná kolorovaná plastika
v. 68 cm
Signatura: sign. zespodu Vlad. Preclík 74
kombinovaná technika, sololit
91 x 57 cm
Signatura: sign. LD Málek 5. 69
olej, plátno
37,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Navrátil 70