litografie
13 x 8,5 cm
Signatura: PD C Bouda, LD monogram CB v tisku
kresba kuličkovým perem
10 x 21 cm
Signatura: PN Komárek
2012
tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: PD J. Kovanda
bronzová plastika
v. 14,5 cm
Signatura: na plintě J. Mařatka
2011
barevná serigrafie
21 x 21 cm
Signatura: na rubu Sýkora, Karla Sýkorová
1824 / 1984
novotisk
2 ks 36 x 48 cm (v obalu)
13,5 x 9 cm
Signatura: PD Ar. Naumann, LD monogram AN v tisku
2005, 2007, 2003
3 x linoryt, akvarel (13/120, 138/150, 88/200)
13,5 x 9,5 / 19,5 x 9 cm
Signatura: 3 x PD A. Antonová (05, 07, 03)
2,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
tisk
10 x barevná serigrafie
30 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 9 cm
Signatura: D Kmentovi - Zoubkovi
14,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
10 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
10 x dřevoryt
12 x 9 / 19 x 11,5 cm
Signatura: 10 x PD monogram F. B.
barevný pastel
10,5 x 14,5 cm
Signatura: pod dopisem Hrádkovi
kresba fixem, barevný pastel
10,5 x 15 cm
dřevoryt, akvarel
7,5 x 6 cm
Signatura: PD Vítečková 63
10 x dřevoryt, papír na kartonu
2,5 x 2 / 9 x 14 cm
Signatura: 1 x monogram AB v tisku
17 x 13,5 cm
Signatura: PD Sůra 88
barevná mědirytina 141/200
9 x 16 cm (11 x 16 cm)
Signatura: PD J Herčík, J. Herčík v tisku
7,5 x 4,5 cm
Signatura: UD Jílovský v tisku
14 x 17,5 cm
Signatura: UD Hořánek
barevná serigrafie 5/100
16 x 11,5 cm
Signatura: UD Hořánek 77