suchá jehla 16/55
14,5 x 11 cm
Signatura: PD V Komárek
suchá jehla 15/75
14,5 x 11 cm
Signatura: PD V Komárek
2007
barevný lept 10/50
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 07
2 x linoryt
8,5 x 13 / 9 x 16,5 cm
Signatura: 2 x UD Ota Janeček
11 x 12,5 cm
Signatura: U Ota Janeček
barevný lept 6/50
10 x 14,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 78
barevný lept 6/50
11,5 x 15 cm
Signatura: PD Puchnarová 77
barevná litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: PD monogram M. v tisku
barevná litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: LD monogram M v tisku
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
barevná litografie
19,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
14,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Jan Vičar
14,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Jan Vičar
14,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Jan Vičar
lept 107/200
7,5 x 4,5 cm
Signatura: UD Hadlač 89
autorský ruční papír
28 x 20 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko s monogramem JHK
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
15 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
2015
akvarel
20,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Jirka a Jana Vovsovi
kresba tuší, pastel
20 x 9 cm
Signatura: UD Valter K
26 x 21 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
15,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M. Švabinský v tisku
olej, lepenka
25,5 x 22 cm
Signatura: D Jitka Štenclová 2001
3 x litografie
12,5 x 8 / 13,5 x 8 cm
Signatura: D 2 x F. Peterka, 1 x František Peterka