lept 4/40
42,5 x 31 cm
Signatura: PD Václav Houf 71
kombinovaná grafická technika
49,5 x 38,5 cm
Signatura: PD Zd. Šplíchal 89
2012
barevná serigrafie 117/200
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 2012
dřevoryt 17/25
53 x 33 cm
Signatura: PD autorské razítko Štubňa, LD 1967
dřevoryt 7/20
43 x 39,5 cm
Signatura: PD Ivan Štubňa, LD 1967
olej, asambláž, plíšky, piliny, dřevotříska
64 x 53 cm
Signatura: PD Vlad. Suchý 67
dřevoryt 13/20
45,5 x 34 cm
tempera, lepenka
45 x 62,5 cm
Signatura: PD Liesler 49, Josef Liesler na rubu
kresba tuší, běloba, karton
31 x 26 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80 / 9.12.
tisk
26 x 39 cm
Signatura: LD Jankovič 74 v tisku
tisk
39 x 29,5 cm
Signatura: PD Jankovič 74 v tisku
2004
kvaš
39 x 27,5 cm
Signatura: Mühlbauer na rubu
tisk
39 x 29,5 cm
Signatura: neznačeno
koláž, fixka, karton
21 x 14,5 cm
Signatura: V. Janoušková na rubu
tisk
37 x 29 cm
Signatura: LU Jankovič 73 v tisku
olej, asambláž, plast, sololit
29,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Šmaha, P. Šmaha 90 na rubu
kresba kuličkovým perem, fix
28,5 x 39 cm
Signatura: LD monogram MŠ 93
2003
kresba kuličkovým perem
29,5 x 42 cm
Signatura: na rubu Rathouský 2003
2009
kvaš, tuš, papír, karton
46,5 x 32 cm
Signatura: LD Nestrojil 2009
olej, plátno (oboustranný)
80 x 85 cm
Signatura: PD Řeřicha 91
27 x 19 cm
Signatura: UD Mergl 68
13,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD M. Ševčík 1997
29,5 x 21 cm
Signatura: UD Mergl, PD červen 67
dřevoryt, zkušební tisk
25 x 42,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 70