9 x 5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 60
lept, autorský tisk
11 x 8 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
29 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AP v tisku
barevný linoryt 20/22
12 x 11,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
olej, plátno
69,5 x 78,5 cm
Signatura: na rubu X. Krejčí Brno 12.
lept 1/10
11 x 14,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 59
8 x 6 cm
Signatura: LD monogram Z. v tisku
olej, překližka
52,5 x 75 cm
Signatura: PD JVeris
11,5 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
14 x 10 cm
Signatura: PD monogram Z. v tisku
kresba tuší, uhel
13 x 8,5 cm
Signatura: PD monogram FH 43
olej, plátno
52 x 66 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, autorký tisk
16 x 11,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 44, monogram H v tisku
olej, plátno
62 x 52 cm
Signatura: neznačeno
8 x 6 cm
Signatura: PD V. Zykmund, LD Z. 42 v tisku
strukturální grafika 1/10
18,5 x 25 cm
Signatura: PD Puchnarová 63
olej, překližka
25 x 33 cm
Signatura: PD Trinkmoc
dřevoryt, autorský tisk
20 x 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 47, monogram FH v tisku
olej, lepenka
31 x 37 cm (výřez)
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. malý 45
strukturální grafika 7/100
21,5 x 15,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 65
serigrafie 8/40
28,5 x 25,5 cm
Signatura: UD Vasarely
kresba tuší, ruční papír
18 x 14 cm
Signatura: PD M. P. 1987, na rubu M. Palla
kresba tuší, ruční papír
17 x 13 cm
Signatura: na rubu M. Palla