3 x serigrafie, 2 x kolorovaná
8,5 x 6,5 / 14,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD J. W. Palková, 1 x PD JIWIPA v tisku, 2 x na rubu autorské razítko
2 x barevná litografie
13 x 18,5 / 12,5 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie
3 ks 20 x 13 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
17 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reliéfní tisk
17 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
3 x kolorovaná mědirytina
15,5 x 8 / 14,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
50. léta 20. stol.
24,5 x 17 cm
Signatura: na rubu Křížek
9,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
tisk z perforovaného plechu 6/25
31 x 40 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1974
barevná serigrafie 16/90
38 x 27 cm
Signatura: PD Zorka Ságlová 1997
barevná serigrafie 68/100
53 x 40 cm
Signatura: PD Jan Merta 99
monotyp, strukturální tisk
32 x 25 cm
Signatura: PD Kratina 64
monotyp
36 x 27 cm
Signatura: PD Kratina 64
lept 34/50
40,5 x 32 cm
Signatura: PD J. Severová 1975
lept 2/50
23,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 70
barevný lept 2/40
62,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 72
14,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Istler 70
lept 2/30
40 x 60 cm
Signatura: PD Václav Houf 72
strukturální grafika, autorský tisk
19 x 23 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
grafický list, autorský tisk
16,5 x 27 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
lept, autorský tisk
8 x 19 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 44
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
lept, suchá jehla 1/10
8,5 x 14 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 59
lept, akvatinta 8/10
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 61