tempera, sololit
62,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
monotyp, ruční papír, autorský tisk
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD Mlynárčik 1990, na rubu Mlynárčik 1990
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
monotyp
36 x 93 cm
Signatura: sign. PD Mlynárčik - 67
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
koláž, barevná serigrafie
72 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu 1980 Rudolf Sikora
58,5 x 83 cm
Signatura: sign. UD Miloš Urbásek 1965
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná vykrývaná serigrafie
65 x 50 cm
Signatura: sign. UD Miloš Urbásek 1981
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tužkou, karton
96 x 69 cm
Signatura: sign. PD Nešleha 82
kresba tuší, karton
51 x 41 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 76
2017
kombinovaná technika, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2017
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
asambláž, plast, karton, adjustováno autorem, multi
40 x 40 cm
Signatura: sign. PD Agam
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
opticko-kinetický objekt, serigrafie na akrylu
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Ludwig Wilding 1972
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1999/2000
tvarované zrcadlo, speciální červená barva
Signatura: sign. na rubu Pistoletto 1999/2000
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
9 x 6,5 cm
Signatura: PD Gabriel Filcík
12,5 x 9 cm
Signatura: UD Istler 96
4 x linoryt
7 x 8,5 / 9 x 8 cm
Signatura: D 4 x J. Krejčová (86, 86)
1986, 1977
4 x linoryt
18 x 10 / 17 x 9 cm
Signatura: D 3 x Houra (86, 77, 77), 4 x monogram MH v tisku
1995, 1991, 1996, 1990
3 x litografie (34/135, autorský tisk, 68/150), linoryt 3/20
10,5 x 10,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 4 x UD Jiří Kubíček (1995, 1991, 1996, 1990)
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
barevná litografie
5,5 x 6 cm
Signatura: D Kamil Lhoták 76
19 x 11 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
8,5 x 12,5 cm
Signatura: LU A. Mikulka
1928, 1935, 1925
2 x lept, 1 x litografie
11 x 7 / 8 x 5 cm
Signatura: 2 x PD Stan. Kulhánek, D v tisku St. Kulhánek 1928, S. Kulhánek, Kulhánek
2 x linoryt, akvarel, autorský tisk
2 ks 6,5 x 11 cm
Signatura: 2 x PD Ivan Ouhel
3 x litografie, 1 x kolorovaná
14 x 9 / 12,5 x 8 cm
Signatura: D 2 x F Peterka, 1 x Peterka