strukturální grafika, autorský tisk
28 x 15 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
1909
10 x 7 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
13,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 62
strukturální grafika, materiálový tisk, autorský tisk
16,5 x 13 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 62
2009
kresba tužkou, akvarel
10 x 14 cm (výřez)
Signatura: UD M. Rittstein
16,5 x 13 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
kresba tuší, akvarel
35 x 21,5 cm
Signatura: PD Zívr 1980
lept 16/100
21 x 21 cm
Signatura: PU Pacovská 74
barevný lept 11/100
21 x 21 cm
Signatura: PU Pacovská 74
43,5 x 33,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
lept, zkušební autorský tisk
49 x 35,5 cm
Signatura: PD L. Přibyl
lept 2/50
23,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 70
lept, reliéfní tisk 47/50
34,5 x 27 cm
Signatura: UD Aleš Veselý, na rubu Aleš Veselý
serigrafie 13/50
24 x 38 cm
Signatura: PD D. Chatrný 01
lept 35/50
31 x 40,5 cm
Signatura: PD M. Blabolilová 1977
kombinovaná grafická technika 13/50
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 2001
kresba tuší, pastel
31 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
lept, autorský tisk
30,5 x 40 cm
Signatura: PD M. Blabolilová 1979
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 60
20,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
barevná litografie
58,5 x 39 cm
Signatura: UD Pacovská Květa pod dedikací
linoryt, akvarel, varianta II.
22 x 20 cm
Signatura: PD V. Špála
barevná litografie
23 x 15,5 cm
Signatura: UD Zd. Sklenář 67
akvarel, kvaš, karton
23 x 36 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík