1924
12 x 14 cm
Signatura: UD A. Macková, 1924.
propalovaná koláž, kresba fixem
20 x 14,5 cm
Signatura: LN Eda Ovčáček
barevná serigrafie
24,5 x 19 cm
Signatura: UD Urbásek 87
strukturální grafika, perforace 15/50
23 x 16,5 cm
Signatura: PD Hampl 74
barevný linoryt, lept 86/200
10,5 x 7,5 / 7,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x D L. Jiřincová
barevná litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: UD Standa Holý
28 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD M. Holý 55
2 x kresba fixem
2 ks 20,5 x 15 cm
Signatura: LD Chaba, Ch.
kombinovaná technikareliéf, pastel, karton
23,5 x 16 cm (výřez)
Signatura: PD M. Plotěná 77
60. léta 20. stol.
mastné křídy, karton
20,5 x 29 cm
Signatura: PD 2 x Troup
19,5 x 14 cm
Signatura: LD Lukavský
olej, lepenka
35 x 47 cm
Signatura: LD F. V. Mokrý
13,5 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Pileček
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 3/10
31 x 40 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1974
lept 9/50
17,5 x 9,5 cm
Signatura: PD V Komárek
grafický list 1/1
56 x 31 cm
Signatura: UD P. Kotas 67
46 x 30 cm
Signatura: UD P. Rudolf 79
olej, lepenka
33 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD M. Hofmanová
originální fotografie
13,5 x 21,5 cm
Signatura: na rubu 1988 Vilém Reichmann
lept, novotisk
15,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, novotisk
16 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
67 x 94 cm
Signatura: PD OHájek - BM
lept 14/14
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Hadlač 79
barevná litografie 358/500
20 x 27 cm (výřez)
Signatura: neznačeno