1951 / 1979
lept 4/4
24 x 12 cm
Signatura: PD Istler 51, LD 1951-7 / 1979
32,5 x 27 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1985
barevná serigrafie
25 x 18 cm
Signatura: PD Grygar 84
28 x 20 cm
Signatura: na rubu Wojnar 84
34 x 29 cm
Signatura: na rubu P. Rudolf 85
34 x 29 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová 86
litografie 8/20
31 x 23 cm
Signatura: PD Bočkay 78
2011
spreje
42 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Zbyněk Kulvajt 2011
2011
spreje
42 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Zbyněk Kulvait 2011
stříkaná barva, oboustranná
34 x 29 cm
Signatura: PD D. Chatrný 86
akvarel
35 x 28 cm
Signatura: neznačeno
20,5 x 13 cm
Signatura: UD Chatrný Ivan 68
barevná serigrafie
21 x 15 cm
Signatura: UD Chatrný Ivan 68
29,5 x 27,5 cm
Signatura: UD 17. VI. 1991 Petr Kvíčala
39 x 27 cm
Signatura: UD 1990 Petr Kvíčala
20,5 x 30 cm
Signatura: LD Václav Mergl, PD prosinec 1972
kresba tužkou, papír, karton
27 x 23 cm
Signatura: PD J. K. 84
kresba tužkou, pastel, karton
56 x 40 cm
Signatura: PD J. L. 88
akvarel
59 x 41 cm
Signatura: PD Štolfa 79
akvarel
59 x 41 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 79
barevná serigrafie 6/12
52 x 37 cm
Signatura: UD Zd. Kučera 85
barevná serigrafie 4/10
52 x 36 cm
Signatura: UD Zd. Šplíchal 83
2005
přemalba, pastel, tisk, papír, karton
45 x 35 cm
Signatura: UD monogram ZŠ 05, PD na kartonu Zdeněk Šplíchal 2005
1969/2002
serigrafie 29/200
19 x 8 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1969/2002