koláž, kresba, tisk
46,5 x 33 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora 1979
barevná litografie 220/300
37 x 53 cm
Signatura: PD Miró v tisku
10 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba inkoustem
10 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
grafika pájkou
10,5 x 4,5 cm
Signatura: PD Hampl 62
kombinovaná technika, papír na kartonu
29,5 x 18,5 cm
Signatura: PD na kartonu Rudolf Fila 80
barevná strukturální grafika, autorský tisk
9 x 27 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61.
suchá jehla, autorský tisk
26 x 13 cm
Signatura: PD Hampl 59
akvarel
34,5 x 25 cm
Signatura: LD monogram D 68
strukturální grafika, autorský tisk
14,5 x 29 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 63.
1988/1999
barevná serigrafie 19/44
53 x 27 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988/1999
26,5 x 17,5 cm
Signatura: PD jos. Hampl 63
suchá jehla, lept 3/10
13 x 27,5 cm
Signatura: PD J. Hampl 60
5 x dřevoryt
7 x 6 / 10 x 13,5 cm
Signatura: 5 x PD Jos. Kubíček
kolem 1930
kresba tuší, tužka
18,5 x 15 cm (výřez)
2 x litografie, rytina 126/200
9,5 x 6 / 5 x 3 cm
Signatura: 3 x D monogram KS, 2 x D monogram KS v tisku
mědirytina
8,5 x 16 cm
Signatura: PD Cyril Bouda
litografie
14,5 x 22 cm
Signatura: neznačeno
2011
barevná serigrafie 22/50
120 x 80 cm
Signatura: LD K. Malich 2011
olej, plátno
120 x 80 cm
Signatura: LN Prošek
48 x 32,5 cm
Signatura: LD Rožánek
35 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Rožánek
tempera, carton
48 x 32,5 cm
Signatura: PD Rožánek
57 x 75 cm
Signatura: PD Josef Hrádek 85