barevná serigrafie
23,5 x 33 cm
Signatura: na rubu Jankovič
barevná litografie 2/10
20,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
kresba fixem
27 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová, 1980
barevná serigrafie
18,5 x 14,5 cm
Signatura: LD J. Hampl 71
barevná serigrafie
15 x 18,5 cm
Signatura: UD J. Hampl 71
barevná serigrafie
18,5 x 14,5 cm
Signatura: LD J. Hampl 71
barevná serigrafie
15 x 18,5 cm
Signatura: UD J. Hampl 71
strukturální grafika
15 x 15,5 cm
Signatura: UD J. Hampl 71
strukturální grafika
16,5 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Hampl 71
barevná litografie 3/50
30,5 x 42 cm
Signatura: PD M. Rittstein 78
1979/1983
serigrafie, ruční papír 15/30
31,5 x 27 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 79/83
reliéfní tisk 6/12
35 x 35 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
1954
litografie
31 x 43 cm
Signatura: PD Vojtěch Štolfa 54
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
38 x 24 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
litografie 2/10
17 x 24 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
40 x 23,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
34 x 34 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
34 x 34 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie 198/500
30 x 60 cm
Signatura: PD Al. Fišárek
lept 15/199
29 x 41 cm
Signatura: PD A. Odehnal 80
kombinovaná technika, kvaš
24,5 x 16 cm
Signatura: LD Vašíček 97
29 x 31 cm
Signatura: PD A. Odehnal
28 x 42 cm
Signatura: PD A. Odehnal 77
kombinovaná technika, kvaš
37 x 26 cm
Signatura: PD Vašíček 99