22 x 12,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
lept, akvatinta
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
1970, 1985
barevná litografie, serigrafie
10 x 10 / 11 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD L. Jiřincová
2 x ofset
11,5 x 9 / 11,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
1995, 1971
3 x dřevoryt, litografie, tisk
18 x 38,5 / 8,5 x 7,5 cm
Signatura: 4 x V Komárek (71)
litografie, pastel
20,5 x 24 cm
Signatura: UD Boštík
kombinovaná technika, ruční papír, karton
22 x 14,5 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 84
rozmývaná kresba
20,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
14,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
21 x 15 cm
Signatura: neznačeno
tisk
21 x 15 cm
Signatura: neznačeno
tisk
9 x 21 cm
Signatura: neznačeno
1944 - 1945
dřevoryt, papír na papíru
2 x 2 cm
Signatura: neznačeno
tisk
10,5 x 20 cm
Signatura: U Boštík
kresba kuličkovým perem, kresba tužkou
16 x 11,5 / 9,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
barevné fixky
18,8 x 9,5 cm
Signatura: PD monogram Ch
lept 51/60
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček
litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: UD K. Malich 65
barevné pastelky
10,5 x 10 cm
Signatura: PD R. Kratina
strukturální grafika, papír na kartonu
13 x 9 cm
Signatura: PD P. Nešleha 1964
1972 / 1978
serigrafie, akvarel
20,5 x 20 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný 72/78