litografie 13/15
12,5 x 9,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram ŠM 59 v tisku
akvarel
27,5 x 39,5 cm
Signatura: PD 62. Kafka Jar.
barevná litografie
15,5 x 8 cm
Signatura: UD Liesler 85
akvarel
40,5 x 28,5 cm
Signatura: PD 68/I Kafka Jar.
kombinovaná technika, rozmívaná kresba
22 x 16 cm
Signatura: PD monogram VR, na rubu Vilém Reichmann 1990
12 x 7,5 cm
Signatura: LD V Špála
kombinovaná technika, tuš, stříkaná barva, karton
25 x 33,5 cm
Signatura: PD monogram VR, na rubu 1990 Vilém Reichmann
11 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. L.
barevná serigrafie 9/30
45 x 36 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 1985
barevná serigrafie 9/30
45,5 x 37 cm
lept, strojopis 4/5
21 x 9,5 cm
Signatura: PD Pacovská 70
kresba tuší, běloba
13,5 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: PN Čapek
lept, autorský tisk
15,5 x 12 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
lept, autorský tisk
7,5 x 11 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
12 x 6 cm
Signatura: PD J. Váchal
20,5 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Fr. Hudeček
11 x 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 38
barevná serigrafie 13/50
37 x 27,5 cm
Signatura: LD Vl. Mirvald
12 x 15 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 60
kresba tuší, ruční papír
41 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund
barevná litografie 27/90
39 x 24 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1977
11,5 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46.
kresba tuší, lavírovaná tuš a pastel
12 x 16 cm
Signatura: na rubu Fr. Hudeček 44
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46.